Strona główna

Nie umiem parkować

Źle zaparkowałeś samochód? Na pewno mamy Twoje zdjęcie!

Find us on Facebook

Zasady użytkowania

"Nie umiem parkować" to interaktywna galeria skupiająca się na propagowaniu zdjęć nie umiejących parkować urzytkowników naszych dróg.

1. Rejestracja
Skorzystaj z tego formularza aby założyć konto w serwisie www.nieumiemparkowac.com. Zajmie Ci to tylko minutę.
Do korzystania z serwisu nie jest potrzebne konto, jednak dodane w ten sposób wpisy nie są edytowalne i anonimowe.

Wybierz login, wymyśl hasło i podaj adres e-mail. Pamiętaj aby podać prawidłowy adres e-mail. Jeśli zapomnisz hasło, właśnie na podany adres otrzymasz wiadomość,
dzięki której będziesz mógł odzyskać dostęp do konta.

Logowanie
Zaloguj się, używając formularza znajdującego się w górnym prawym rogu. Możesz również wybrać opcję zapamiętania twoich danych. Dzięki temu nie będziesz
musiał się każdorazowo logować podczas wizyt na serwisie.

Przypomnienie hasła
Jeśli zapomnisz hasła wejdź na zakładkę "Moje konto" i skorzystaj z formularza. Otrzymasz wiadomość z wygenerowanym nowym hasłem. Możesz je zmienić po zalogowaniu w swoim profilu.

2. Ustawienia konta
Po zalogowaniu się wejdź do zakładki Moje Konto aby ustawić swój profil. W tym miejscu możesz zmienić hasło, e-mail, dodać opis i swoje zdjęcie.

3. Zasady użytkowania
Komentując pamiętaj o poszanowaniu innych użytkowników. Każdego obowiązują zasady użytkowania i regulamin i polityka prywatności.
Za ich nieprzestrzeganie użytkownikowi redakcja może zablokować konto w serwisie. Dotyczy to zarówno ocen, jak i innych wypowiedzi.

4. Dodawanie, publikowanie i usuwanie zdjęć
Dodawanie nowych zdjęć do swojego konta
Korzystając z odpowiedniego formularza prześlij od jednego do trzech zdjęć na serwer serwisu. Dodane zdjęcie/zdjęcia jest/są od razu widoczne publicznie.
Dodaj niezbędne opisy, przyporządkuj tagi opisujące zdjęcie, wybierz miasto.

Limit przestrzeni dyskowej
Każdy z użytkowników ma przyznany limit w wysokości 300 kb powierzchni dyskowej na każde dodane zdjęcie.

Wymagania wobec zdjęć
Zdjęcie powinno być w formacie jpg o szerokości maksymalnej od 640 do 1280 pikseli i wysokości od 480 do 724 pikseli, a wielkość może wynosić maksymalnie 300 Kb.
Zdjęcia o większej rozdzielczości niż dopuszczalna, będą automatycznie zmniejszane do maksymalnej dopuszczalnej rozdzielczości.

Usuwanie zdjęć
Usunięcie zdjęcia może nastąpić tylko podczas edycji danego wpisu, na samym dole znajduje się odpowiedni do tego przycisk.

5. Komentarze i oceny
Oprócz publikacji własnych zdjęć możesz oceniać fotografie zamieszczone przez innych użytkowników. Do dyspozycji masz ocenę punktową, oraz komentarz słowny.

6. Poleć nasz serwis znajomym
Powiedz o serwisie swoim znajomym. Możesz zapraszać znajomych bezpośrednio z Facebooka na specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji: http://apps.facebook.com/nieumiemparkowac/

7. Masz więcej pytań?
Przeczytaj zamieszczony regulamin, zasady użytkowania. Umieszczona jest tam, całkiem spora ilość informacji, dzięki którym rozwiążesz swoje ewentualne problemy
z obsługą serwisu. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, zawsze możesz skontaktować się z administracją, pamiętaj jednak, że praca admina jest ciężka, i nie zawsze będzie
on miał czas na szybką odpowiedź.

Moje konto